Hart van Zuid

Brasserie het Hart van Zuid

Welkom bij Brasserie het Hart van Zuid

Vanaf 1 september 2024 heeft brasserie het Hart van Zuid een nieuwe eigenaresse.

Mijn naam is Kaylee en ik stond al jaren op de zaterdag met veel liefde klaar voor al onze gasten. Vanaf nu mag ik mijzelf eigenaresse noemen van deze brasserie met dit geweldige team.

Geniet van een heerlijke kop koffie met huisgemaakt gebak, een lunch of een borrel met de krant die altijd klaar ligt.

Geniet bij ons van verse producten uit eigen regio. We maken alles met passie en liefde voor u klaar.

Heeft u speciale wensen, bent u op zoek naar een locatie voor een feestje of wilt u iemand verrassen met een cadeaubon denk dan vooral aan ons.

Liefs,

Team Kayl’s Brass

Aanvraagformulier

    Met het doen van uw aanvraag gaat u akkoord met de voorwaarde hieraan gesteld door de stichting RMRH.
    Deze voorwaarde is dat de stichting RMRH zich inzet voor mensen die het niet zo breed hebben, aan de armoedegrens leven, en/of gezin van een activiteit of een leuk dagje uit laten genieten.
    In principe vervullen we maximaal 2 wensen per gezin per jaar. We gunnen het iedereen maar we willen het wel eerlijk verdelen.
    Met het accorderen van de voorwaarde geeft u aan tot onze doelgroep te behoren.
    Wij vragen u uw aanvraag kort te motiveren. Zonder motivatie zal uw aanvraag niet in behandeling kunnen worden genomen.
    Wilt u bij de aanvraag ook vermelden uit hoeveel personen het gezin bestaat en daarnaast de leeftijd van de kinderen. Dit willen wij graag weten i.v.m. entreeprijzen.

    LET OP !!! Éénmaal toegezegde wensen kunnen NIET gewijzigd worden!
    Bij niet opkomen dagen, zonder melding vooraf, van een toegezegde wens worden de gemaakte kosten in rekening gebracht.